Doučování Praha

- inzerce doučování zdarma

Všechny inzeráty - inzerce doučování Praha

Nabídka

ČEŠTINA A ČEŠTINA PRO CIZINCE

Kvalifikovaná učitelka s praxí ve výuce na ZŠ, osmiletém gymnáziu a v individuální výuce nabízí doučování Čj, přípravu na přijímací zkoušky,přípravu na maturitu a výuku Čj pro cizince všech věkových kategorií. Pracuji i se žáky se SPU (dyslexie, dysgrafie...). Možné i víkendové termíny a pro dospělé dopolední výuka ve všední dny.

[Vloženo ] - E-mail: vyukacj@email.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

DOUČÍM ČJ/NJ, PŘIPRAVÍM K MATURITNÍ ZKOUŠCE (POHODLNĚ PŘES SKYPE)

Nabízím doučování českého a německého jazyka přes Skype. Po domluvě kdykoli. Absolvovala jsem Střední pedagogickou školu a věnovala jsem se i studiu bohemistiky na VŠ. S doučováním mám zkušenosti a taky mě velmi baví. Vysvětlím Vám dané učivo, připravím k maturitní zkoušce. Procvičím s Vámi didaktické testy i literaturu ke státní maturitě z NJ nebo ČJ. Douč ....

[Vloženo ] - E-mail: eva1992@post.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

EBOOK 70 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB V ANGLIČTINĚ

Jsem lektorka anglického jazyka a napsala jsem pro Vás eBook 70 nejčastějších chyb v angličtině - což je praktická příručka pro studenty angličtiny, díky které budete mít ty nejčastější chyby pěkně pohromadě a díky tomu se jich vyvarujete. Posílám v PDF formátu na email. :_)

[Vloženo ] - E-mail: jana.vda@seznam.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

LEKTORKA S PRAXÍ 25 LET

Nabízím výuku AJ a NJ na všech úrovních, přípravu na státní či certifikované zkoušky, právnickou i obchodní korespondenci, konverzaci, lékařskou němčinu.

[Vloženo ] - E-mail: scheitzova.m@volny.cz - Telefon: 602 237 158 - Detail inzerátu

Poptávka

Poptávám doučování žáka 7.třídy ZŠ

Hledám doučování žáka 7.třídy ZŠ Praha 5,čeština, matematika, fyzika, zeměpis a další předměty, nejlépe učitele, učitelku ZŠ . Děkuji

[Vloženo ] - E-mail: Valesova.libuse@seznam.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

DOUČOVÁNÍ ČÍNŠTINY / CHINESE TUTOR

Ahoj, je mi 23 a pocházím z Taiwanu. Přiletěla jsem na rok do Prahy za svým českým přítelem. Nabízím hodiny čínštiny pro začátečníky i pokročilé. Mluvím plynule anglicky a čínština je mým rodným jazykem. Jestli máte zájem, kontaktujte mě.díky.

[Vloženo ] - E-mail: chadwang1016@icloud.com - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

DOUČÍM ČESKÝ/NĚMECKÝ JAZYK PŘES SKYPE + KOREKTURY TEXTŮ

Nabízím doučování českého a německého jazyka přes Skype.Absolvovala jsem Střední pedagogickou školu a věnovala jsem se i studiu českého jazyka na VŠ. S doučováním mám zkušenosti. Vysvětlím Vám dané učivo, připravím k maturitní zkoušce. Doučím gramatiku, literaturu, pravopis, případně provedu korekturu vašich seminárních, absolventských prací a textů.

[Vloženo ] - E-mail: eva1992@post.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

DOUČOVÁNÍ, SEMINÁRKY, TESTY

Dobrý den, nabízím doučování z účetnictví, podklady pro tvorbu samostatných, seminárních, semestrálních a jiných prací z předmětů typu management (strategický, taktický, operativní), podniková ekonomika, marketing, účetnictví, řízení podniku, psychologie, personalistika atd. - pro SŠ, VŠ. Dále operační výzkum, finanční a pojistné výpočty, mikro, makroekonomi ....

[Vloženo ] - E-mail: iv.haskova@seznam.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

NABÍZÍM VYPOČÍTÁNÍ PŘÍKLADŮ Z MATEMATIKY

Připravujete se na zkoušku a nevíte si rady s některým příkladem? Můžu vám ho vypočítat, můžu poslat celý postup řešení včetně vysvětlujících poznámek, nebo se můžeme domluvit na konzultaci, kde příklad(y) společně probereme. Dávám 100% garanci na správnost řešení, platíte tedy jen za skutečně správně spočítané příklady.

[Vloženo ] - E-mail: petr.gregor@email.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

DOUČUJI MATEMATIKU, STATISTIKU A PRÁCI NA PC

Nabízím doučování matematiky pro ZŠ, SŠ i VŠ, včetně statistiky. Dále pomůžu s informatikou, prací na PC a základy programování (Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, PHP,...), s tvorbou html stránek, s typografickým systémem TeX. Mám vystudovanou matematiku (Mgr.) na Př.F. MU a aplikovanou informatiku (Bc.) na FI MU, s výukou mám dlouhodobé zkušenosti, vyučoval jsem na ....

[Vloženo ] - E-mail: petr.gregor@email.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Inzerce doučování v Praze pěkně na jednom místě. Najdete zde nejen nabídku doučování pro studenty a žáky ale také poptávky doučování. Inzerce je zcela zdarma, nabídněte zde své služby a nebo zde poptejte lektora na doučování.

Doučování Praha